Hakkımızda pdroabt.com, Öğrencilere, öğretmenlere, anne ve babalara, çocuk psikolojisi, sınavlar, verimli çalışma yöntemleri konularında bilgi vermek ve rehberlik hizmeti sunmak amacıyla açılmış eğitim içerikli bir sitedir.

Hakkımızda pdroabt.com Yasal Uyarı

 1. pdroabt.com sayfalarında yer alan her türlü yazı genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.
 2. pdroabt.com‘da yer alan içerikteki her türlü eksiklik ve hatadan kaynaklanan buna bağlı olarak
 3. Kullanıcının dolaylı ya da doğrudan uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zarardan pdroabt.com sorumlu tutulamaz.
 4. Kullanıcı pdroabt.com’da yer verilen kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve ahlak kaidelerine uygun davranacağını beyan eder.
 5. pdroabt.com uygun görmediği yorumları kullanıcısına haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.
 6. Hakkımızda pdroabt.com yasalara ve genel ahlak kurallarına uygun içerik yayınlamaktadır. Herhangi bir içerikte yasalara aykırılık olması halinde içerik makul bir süre içinde yayından kaldırılacaktır.
 7. pdroabt.com kullanıcılarına sunduğu ve kendisi tarafından üretilmeyen içeriği referans göstererek kullanmaktadır.
 8. pdroabt.com‘da yayınlanan ve üçüncü şahıslar tarafından üretilmiş içeriğe dair pdroabt.com‘un hiçbir sorumluluğu yoktur.
 9. Herhangibir içerikte hak ihlali olması halinde pdroabt.com içerikleri makul bir süre içinde yayından kaldırılacaktır. Bize ulaşmanız halinde.
 10. pdroabt.com  sayfalarında diğer sitelere bağlantı verilebilir.
 11. Başka bir siteye bağlantı verilmesi sitedeki içeriğin onaylandığı, içerikten sorumlu olunduğu anlamına hiçbir şekilde gelmez.
 12. Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere pdroabt.com‘un  faaliyet gösterdiği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 13. pdroabt.com tarafından hazırlanan dokümanlar (Afiş, Broşür, Pano Dokümanı, Bülten) izinsiz olarak internet ortamında paylaşılamaz. Makaleler ise kaynak göstermek şartıyla alıntı yapılabilir.